Hemşirelik Günleri

Değerli Meslektaşlarımız;

Mart ayından bu yana ülkemizi ve dünyayı hızla etkisi altına alan COVID-19 pandemisi ile mücadele etmeye başladık. Tüm sağlık çalışanları olarak canla başla bu salgınla baş etmeye çalışırken İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Başhemşireliği olarak , bu güç şartlar altında sizlerle elektronik ortamda buluşma seçeneğini değerlendirdik. İç Hastalıkları Eğitim ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen “Geleneksel İç Hastalıkları Günleri - İnteraktif Güncelleştirme” toplantıları çatısı altında düzenlediğimiz, İç hastalıkları hemşireliği günlerini 2021 yılında 13 Mart tarihinde online olarak yapma kararını aldık.

İç Hastalıkları Hemşireliği Günleri, bilgilerini tazelemek ve en yeni gelişmeleri takip etmek isteyen hemşireler için kaçırılmaması gereken bir fırsattır.

Toplantılarımızda, konularında uzman, tecrübeli hekim ve hemşirelerimizi sizlerle buluşturmaya çalışacağız.

İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Başhemşireliğinin amacı bu toplantılarda edinilen bilgilerin hasta bakımına yansıması ve en yeni gelişmelerin ışığında hemşirelik bakımının en üst düzeye taşınmasıdır.

Sizleri, 13 Mart 2021 tarihinde yapılacak “14. İç Hastalıkları Hemşireliği Günleri” toplantısına bir kez daha davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

FATMA BİLGİN UZM. HEMŞ. NURDANE GÜDER
 Kongreye Kalan
 Duyurular
 • Kongre Başlangıç Tarihi
  11 Mart 2021
 • Kongre Bitiş Tarihi
  14 Mart 2021
 • Kongre Yeri
  www.dijitalkongre.com
 • Bildiri Son Gönderim Tarihi
  31 Ocak 2021
 Düzenleyenler