Genel Bilgiler
Eğitim Hedef Grubu

İç Hastalıkları ve ilgili diğer bölümlerin uzmanları ve asistanları.

Kongre Tarihi ve Yeri

12 – 15 Mart 2020 tarihleri arasında NG Sapanca Hotel, Sakarya’da gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili

Kongre dili Türkçe’dir.

Davet Mektubu

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek Kongre davet yazıları organizasyon sekreteryası aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Kongre davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

Online Kayıt Alanları

Kongre merkezinde bulunan “D Voucher - Online Kayıt Kioskları” 12 – 15 Mart 2020 tarihlerinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet verecektir. Kongre esnasındaki ödeme işlemleri için kongre merkezinde bulunan “Ödeme Noktası”na başvurabilirsiniz.

Yaka Kartı

Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktiviteler de takılması gerekmektedir. Yaka kartları ve konaklama giriş belgeleri “D Voucher - Online Kayıt Kioskları”ndan kongre süresince 08:00-20:00 saatleri arasında alınabilecektir.

Katılım Sertifikası

Katılım sertifikaları kongrenin son günü, yaka kartları okutularak “D Voucher - Online Kayıt Kioskları”ndan alınabilecektir.

Mobil Telefon Uygulaması

“D App – Mobil Telefon Uygulaması” sayesinde katılımcılar kongre öncesinde “kayıt, konaklama ve transfer” bilgilerine anında ulaşabilmektedir.

Uygulamayı Google Play ve Apple Store mağazalarından yandaki karekod ile veya “D Event Etkinlik Katılımcı Applikasyonu” adı ile indirebilirsiniz.


#deventsocial

Gerçekleştirdiğimiz son projeler ve güncel gelişmeler hakkında daha fazla bilgi almak için sosyal ağ hesaplarımızı ziyaret edebilirsiniz.

 Kongreye Kalan
 Duyurular
 • Kongre Başlangıç Tarihi
  12 Mart 2020
 • Kongre Bitiş Tarihi
  15 Mart 2020
 • Kongre Yeri
  Sapanca, Sakarya
 • Kongre Oteli
  NG Sapanca Otel
 Düzenleyenler